فایل ورد اثرات خزش يا خوردگي شهري بر توسعه پايدار و بررسي تاثير آن در سه حوزه زيست محيطي ، اقتصادي و اجتماعي در شهرها

لینک دانلود

 فایل ورد اثرات خزش يا خوردگي شهري بر توسعه پايدار و بررسي تاثير آن در سه حوزه زيست محيطي ، اقتصادي و اجتماعي در شهرها دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد اثرات خزش يا خوردگي شهري بر توسعه پايدار و بررسي تاثير آن در سه حوزه زيست محيطي ، اقتصادي و اجتماعي در شهرها  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد اثرات خزش يا خوردگي شهري بر توسعه پايدار و بررسي تاثير آن در سه حوزه زيست محيطي ، اقتصادي و اجتماعي در شهرها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد اثرات خزش يا خوردگي شهري بر توسعه پايدار و بررسي تاثير آن در سه حوزه زيست محيطي ، اقتصادي و اجتماعي در شهرها :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي معماري و شهرسازي پايداري و تاب آوري از آرمان تا واقعيت

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

امروزه گسترش فیزیکی شهر و تخریب بی رویه اراضی کشاورزی یکی از مسایل و مشکلات تمدن بشری به ویژه در کشورهای درحال توسعه به شمار می رود. اگرچه توسعه فیزیکی شهرها به جهت ماهیت، فرایندی پویا و گریز ناپذیر است که طی آن محدوده های فیزیکی شهر در جهات مختلف گسترش یافته و اثرات مثبت و منفی را در پی دارد. اما رشد شتابان، بی ضابطه و ناهمگون فیزیک شهر که اصطلاحا خزش یا پراکنده رویی (اسپراول) نامیده می شود، ضرورت برنامه ریزی صحیح برای حفظ منابع با ارزش زمین و اقتصاد مولد جامعه را آشکار می سازد. خزش شهری از ویژگی های شناخته شده بیشتر شهرهای کشورهای درحال توسعه است که از نظر اجتماعی و اقتصادی چشم اندازی از فقر، اسکان غیررسمی، کاربری غیرقانونی اراضی در حاشیه شهرها، فقدان یا کمبود شدید امکانات زیرساختی و خدمات عمومی را نشان می دهد. داده های تحقیق با استفاده از مطالعه کتابخانه ای اسنادی و همچنین با استفاده از داده های دور کاوی و تصاویر ماهواره ای لندست 7 سال 2001 و لندست 8 سال 2016، استخراج گردید.

توضیحات بیشتر