فایل ورد استفاده ي هدفمند از الگوهاي طراحي ايراني جهت خلق کيفيت آثار معماري (نمونه موردي : برج تجاري اداري شاه کرم)

لینک دانلود

 فایل ورد استفاده ي هدفمند از الگوهاي طراحي ايراني جهت خلق کيفيت آثار معماري (نمونه موردي : برج تجاري اداري شاه کرم) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد استفاده ي هدفمند از الگوهاي طراحي ايراني جهت خلق کيفيت آثار معماري (نمونه موردي : برج تجاري اداري شاه کرم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد استفاده ي هدفمند از الگوهاي طراحي ايراني جهت خلق کيفيت آثار معماري (نمونه موردي : برج تجاري اداري شاه کرم)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد استفاده ي هدفمند از الگوهاي طراحي ايراني جهت خلق کيفيت آثار معماري (نمونه موردي : برج تجاري اداري شاه کرم) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي معماري و شهرسازي پايداري و تاب آوري از آرمان تا واقعيت

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

الگوی طراحی، عاملی است که موجب تبدیل یک اثر معماری به مکانی با خصوصیات حسی ویژه می گردد و منعکسکننده ی ارزش ها و معیارهای زیبایی شناسی و فرهنگی می باشند. علیرغم تنوع و اهمیتی که در استفاده از الگوها وجوددارد در کمتر آثار معماری شاهد آن هستیم.مقاله ی حاضر تاثیر نقش بکارگیری الگوی طراحی را در میزان احساس رضایت کارمندان برج اداری تجاری شاه کرممورد بررسی قرار می دهد. نتایج این تحقیق علاوه بر بحث زیبایی شناسی نشان دهنده این موضوع می باشد که افراداحساس تعلق به مجموعه دارند و در آنجا احساس آرامش ذهنی می کنند. این حس از توجه برانگیزترین احساسات مکانیاست و بدون شک باید مورد توجه طراحان باشد. در این مقاله روش تحقیق اسنادی و پیمایشی می باشد. روش تحلیل دادهها، تحلیل کیفی با رویکرد تفسیری می باشد. برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب علاوه بر انجام مصاحبه، پرسشنامه ای نیزتنظیم گردید؛ روش نمونه گیری منطقه ای بوده و مطالعات برروی کلیه ی کارمندان بر شاه کرم صورت گرفته است. درنهایت نتایج بدست آمده از طریق مطالعات و پرسشنامه در ماتریس ارزش محور و همنشینی موردارزیابی قرار داده شدند.

توضیحات بیشتر