فایل ورد بررسي نقش فضاهاي عمومي در کل گيري پايداري اجتماعي در مجموعه هاي فرهنگي (نمونه موردي: مرکز فرهنگي مدياتک سندايي)

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي نقش فضاهاي عمومي در کل گيري پايداري اجتماعي در مجموعه هاي فرهنگي (نمونه موردي: مرکز فرهنگي مدياتک سندايي) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي نقش فضاهاي عمومي در کل گيري پايداري اجتماعي در مجموعه هاي فرهنگي (نمونه موردي: مرکز فرهنگي مدياتک سندايي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي نقش فضاهاي عمومي در کل گيري پايداري اجتماعي در مجموعه هاي فرهنگي (نمونه موردي: مرکز فرهنگي مدياتک سندايي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي نقش فضاهاي عمومي در کل گيري پايداري اجتماعي در مجموعه هاي فرهنگي (نمونه موردي: مرکز فرهنگي مدياتک سندايي) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي معماري و شهرسازي پايداري و تاب آوري از آرمان تا واقعيت

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

گرایش به زندگی ماشینی و حضور گسترده وسایل نقلیه و جدایی گزینی مردم از فضاهای عمومی و همچنین نادیده گرفتن ارزش های اجتماعی، فرهنگی نهفته در فضاهای عمومی موجب شده که برخی از فضاهای عمومی اهمیت و نقش خود را از دست بدهند. در دهه های اخیر تلاش زیادی برای ایجاد فضاهای عمومی جهت شکل گیری پایداری اجتماعی به خصوص در مجموعه های فرهنگی شده است که حضور افراد در این فضاها سبب اجتماع پذیری فضاهای عمومی شده است. افراد جامعه در فضاهای معماری که به منظور برقراری تعامل اخته شده است فرهنگ و روابط خود را زنده نگه می دارند و فضاهای عمومی به عنوان بخشی از فضاهای فرهنگی مردم را به صورت اختیاری و برای انجام فعالیت های فرهنگی و اجتماعی گردهم می آورند. روش تحقیق در این پژوهش از نوع توصیفی و تحلیلی می باشد و از مطالعات کتابخانه ای نیز بهره گرفته شده است. هدف پژوهش حاضر مطالعه عوامل موثر بر اجتماع پذیری فضاهای عمومی و بررسی و تحلیل نقش این فضاها در شکل گیری پایداری اجتماعی در مجموعه های فرهنگی می باشد که به بررسی نقش فضاهای عمومی درمدیاتک سندایی پرداخته شده است و در نهایت معیارهایی جهت طراحی فضاهای عمومی اجتماع پذیر استخراج شده است.

توضیحات بیشتر