فایل ورد راهکارهاي افزايش تاب آوري در زيرساخت بافت هاي فرسوده شهري (نمونه موردي: محله ساغريسازان در شهر رشت)

لینک دانلود

 فایل ورد راهکارهاي افزايش تاب آوري در زيرساخت بافت هاي فرسوده شهري (نمونه موردي: محله ساغريسازان در شهر رشت) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد راهکارهاي افزايش تاب آوري در زيرساخت بافت هاي فرسوده شهري (نمونه موردي: محله ساغريسازان در شهر رشت)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد راهکارهاي افزايش تاب آوري در زيرساخت بافت هاي فرسوده شهري (نمونه موردي: محله ساغريسازان در شهر رشت)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد راهکارهاي افزايش تاب آوري در زيرساخت بافت هاي فرسوده شهري (نمونه موردي: محله ساغريسازان در شهر رشت) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي معماري و شهرسازي پايداري و تاب آوري از آرمان تا واقعيت

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

امروزه ادبیات جهانی با عدم قطعیت روبرو شده است. بنابراین متخصصین برای حل مسایل به دنبال عدم قطعیت در ارایه راه حل ها هستند. تاب آوری راهی است برای بحران ها تا در شرایط متفاوت پاسخ های متفاوتی نیز داشته باشیم. بنابراین شهر تاب آور، شهر عدم قطعیت هاست. شهری که با پیش بینی مسایل و تنش ها راه را برای بقای شهروندان فراهم می کند. هر مبانی نظری برای رشد و بالندگی نیاز به راه کارهای اجرایی دارد تا به ظهور برسد. مسیله پژوهش از آنجا آغاز شد که برای ایجاد شهر تاب آور نیاز به چارچوب مند کردن ایده ها و پیشنهادات نمایان گردید. چارچوبی که ضمن آن می توان تاب آوری را به صورت فرایندی چرخه ای اجرا کرد و به این طریق عدم قطعیت را پاسخ داد. در این مقاله با شناخت و تحلیل نمونه موردی (محله ساغریسازان شهر رشت) راه کارهای اجرایی برای دسته (category) زیرساخت طبق اهداف کلان و کیفات مطرح شده برای تاب آوری ارایه دادیم. در اینجا متذکر می شویم که تاب آوری را باید در تمام سطوح مورد بررسی قرار داد اما در این مقاله فقط راه کارهای اجرایی برای زیرساخت ارایه گردیده است.

توضیحات بیشتر