فایل ورد رتبه بندي شاخص ها و معيارهاي موجود در مدل توسعه عملکردهاي نسل آينده خانه هاي هوشمند از منظر معماري سطح بالا

لینک دانلود

 فایل ورد رتبه بندي شاخص ها و معيارهاي موجود در مدل توسعه عملکردهاي نسل آينده خانه هاي هوشمند از منظر معماري سطح بالا دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد رتبه بندي شاخص ها و معيارهاي موجود در مدل توسعه عملکردهاي نسل آينده خانه هاي هوشمند از منظر معماري سطح بالا  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد رتبه بندي شاخص ها و معيارهاي موجود در مدل توسعه عملکردهاي نسل آينده خانه هاي هوشمند از منظر معماري سطح بالا،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد رتبه بندي شاخص ها و معيارهاي موجود در مدل توسعه عملکردهاي نسل آينده خانه هاي هوشمند از منظر معماري سطح بالا :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي معماري و شهرسازي پايداري و تاب آوري از آرمان تا واقعيت

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

هوشمندسازی یکی از مباحثی است که در دنیای امروز توجه بسیاری از محققان در کلیه شاخه های علم مدرن دنیا را به خود معطوف نموده است. صنعت ساخت و ساز نیز از این مقوله مستثنا نبوده و اقدامات قابل توجهی طی سه دهه گذشته در این خصوص به منصه ظهور رسیده است. در این پژوهش به مصاحبه با هفت نفر از خبرگان این حوزه مانند مشاوران، کارفرمایان، پیمانکاران مجری تکنولوژی خانه های هوشمند و اساتید آکادمیک پرداخته شده است. دستاورد این پژوهش شناسایی هفت شاخص اصلی جهت توسعه عملکردهای نسل آینده خانه های هوشمند و همچنین شناسایی معیارهایی به عنوان احساسات انسانی مرتبط با موضوع هوشمند سازی خانه هایی بوده است که پس از محاسبات انجام شده در نهایت به رتبه بندی شاخص ها و معیارها منجر می گردد. در پایان با توجه به یافته های این تحقیق با تدوین ماتریس SWOT و تحلیل اطلاعات حاصل از مصاحبه ها اقدام به ارایه استراتژی های ST, WO, SO و WT گردید، که می توان در جهت نحوه توسعه عملکردهای نسل آینده خانه های هوشمند دست یافت و نیز چشم اندازی جهت هدفمند نمودن تحقیقات بعدی را ترسیم نمود.

توضیحات بیشتر