فایل ورد طراحي محور اصلي محلات تاريخي با رويکرد ارتقاء گردشگري فرهنگي (نمونه موردي: محور امامزاده يحيي، محله عودلاجان، منطقه 12 شهر تهران)

لینک دانلود

 فایل ورد طراحي محور اصلي محلات تاريخي با رويکرد ارتقاء گردشگري فرهنگي (نمونه موردي: محور امامزاده يحيي، محله عودلاجان، منطقه 12 شهر تهران) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد طراحي محور اصلي محلات تاريخي با رويکرد ارتقاء گردشگري فرهنگي (نمونه موردي: محور امامزاده يحيي، محله عودلاجان، منطقه 12 شهر تهران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد طراحي محور اصلي محلات تاريخي با رويکرد ارتقاء گردشگري فرهنگي (نمونه موردي: محور امامزاده يحيي، محله عودلاجان، منطقه 12 شهر تهران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد طراحي محور اصلي محلات تاريخي با رويکرد ارتقاء گردشگري فرهنگي (نمونه موردي: محور امامزاده يحيي، محله عودلاجان، منطقه 12 شهر تهران) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي معماري و شهرسازي پايداري و تاب آوري از آرمان تا واقعيت

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

به استناد سند ملی راهبردی احیاء ، بهسازی و نوسازی و توانمندسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری ، مصوب16 / 6 / 93 ، محدوده های نیازمند احیاء، بهسازی و نوسازی در چهار گروه؛ پهنه های واقع در محدوده تاریخی شهرها، پهنهه -های نابسامان میانی شهرها که حاصل ساخت وساز دهه های اخیراند، پهنه های شهری با پیشینه روستایی و سکونت گاه -های غیررسمی قابل شناسایی هستند. براین اساس مسایل، معضلات و نیازها، ویژگی های کالبدی- فضایی واجتماعی -اقتصادی، و دامنه فوریت های مداخله در هریک از چهار گروه نیز تفاوت های ماهوی دارد.هدف اصلی در این پژوهش؛ طراحی و ساماندهی محور ساختاری امامزاده یحیی واقع در محله امامزا ده یحیی در منطقه12 شهر تهران، بهره گیری از پتانسیل های گردشگری فرهنگی است. به عبارت دیگر، سعی بر آن است تا از طریقبازگرداندن فعالیت های فرهنگی و گردشگری، به محدوده مرکز تاریخی تهران در فرآیند احیای گردشگری فرهنگی مرکزتاریخی و اقتصاد محله امامزاده یحیی را از این طریه و بالخصوص گردشگری، احیا نماید. روش تحقیق، تلفیقی ازسنجش کمی و کیفی و بر اساس تحلیل پرسشنامه های تهیه شده در طول پژوهش و نیز شناسایی صورت گرفته از محله در بخش قبل، با استفاده از روش تحلیل راهبردی سوات، تحلیل وضع موجود محله صورت گرفته و بر پایه نتایج حاصله،جدول اهداف، راهبرد و سیاست های پیشنهادی ارایه شده است. سپس، بر پایه نتایج حاصل از جدول ارزیابی سوات وجدول اهداف، راهبرد و سیاست پیشنهادی، طرح پیشنهادی و نتیجه گیری کلی ارایه شده است. در آ خر پیشنهاداتپژوهش، با هدف تقویت گردشگری فرهنگی ارایه شده است.

توضیحات بیشتر