فایل ورد طراحي الگوي امتياز دهي و انتخاب نرم افزار در مناقصه شرکت به همراه بررسي موردي در نرم افزارهاي انباره داده

لینک دانلود

 فایل ورد طراحي الگوي امتياز دهي و انتخاب نرم افزار در مناقصه شرکت به همراه بررسي موردي در نرم افزارهاي انباره داده دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد طراحي الگوي امتياز دهي و انتخاب نرم افزار در مناقصه شرکت به همراه بررسي موردي در نرم افزارهاي انباره داده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد طراحي الگوي امتياز دهي و انتخاب نرم افزار در مناقصه شرکت به همراه بررسي موردي در نرم افزارهاي انباره داده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد طراحي الگوي امتياز دهي و انتخاب نرم افزار در مناقصه شرکت به همراه بررسي موردي در نرم افزارهاي انباره داده :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي فناوري اطلاعات ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

با توجه به استفاده از فناوری اطلاعات و افزایش نرم افزارهای ارایه شده توسط ارایه دهندگان سیستم های نرم افزاری، انتخاب نرم افزار مناسب از میان نرم افزارهای ارایه شده از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین سازمان ها نیازمند سازوکاری هستند که قادر باشند تمامی جنبه های نرم افزارهای ارایه شده در مناقصات را برای انتخاب نرم افزاری مناسب که مطابق با نیازهای سازمان می باشد مورد بررسی و مقایسه قرار دهند. در این مقاله، مدلی اجرایی به منظور انتخاب نرم افزار مناسب از میان نرم افزارهای ارایه شده در مناقصات سازمان ها، ارایه گردیده است.در طراحی این مدل از فرایند تحلیل سلسله مراتبی بهره گیری شده است. همچنین برای نمایش نحوه پیاده سازی مدل، موردکاوی در زمینه انتخاب نرم افزار انباره داده ها انجام پذیرفته است.

توضیحات بیشتر