فایل ورد آلودگي بصري مولفه ناديده گرفته شده جداره هاي شهرهاي کوچک امروزي نگاهي بر هرج و مرج هاي بصري درون شهري

لینک دانلود

 فایل ورد آلودگي بصري مولفه ناديده گرفته شده جداره هاي شهرهاي کوچک امروزي نگاهي بر هرج و مرج هاي بصري درون شهري دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد آلودگي بصري مولفه ناديده گرفته شده جداره هاي شهرهاي کوچک امروزي نگاهي بر هرج و مرج هاي بصري درون شهري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد آلودگي بصري مولفه ناديده گرفته شده جداره هاي شهرهاي کوچک امروزي نگاهي بر هرج و مرج هاي بصري درون شهري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد آلودگي بصري مولفه ناديده گرفته شده جداره هاي شهرهاي کوچک امروزي نگاهي بر هرج و مرج هاي بصري درون شهري :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنگره بين المللي پايداري در معماري و شهرسازي - دبي و مصدر

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

با گسترش شهرها و توسعه مشاغل و تجاری سازی خیابان ها آلودگی بصری یکی از مهمترین یا شاید روزآمدترین معضلات شهرهای امروزی ماست. وقتیکه در خیابان های شهر قدم می زنیم و بی اختیار نگاهمان به اطراف می افتد؛ تصاویر چه بد و چه خوب به صورتی فیلمی تکراری روزانه جلوی دیدگانمان رژه می روند. از درختان و شمشادها گرفته تا مغازه های رنگارنگ، جداره های نامنظم و برچسب خورده، دست فروشان حاشیه خیابان، تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای معرف مشاغل (اعم از دفاتر کاری و مطب پزشکان و ...)، ماشین های پارک شده و... . همه و همه مدام از جلوی دیدگان کسی که هر روز از یک مسیر برای رسیدن به محل کارش می گذرد؛ عبور می کند. باتوجه به روند شهرسازی امروزی که مولفه ارزش دهی به انسان از جمله مهمترین معیارهای طراحی شهری است، سعی بر آن داریم در این مطلب نمونه موردی این پژوهش یعنی شهرقوچان را به دیده نقد بسنجیم و ایده های راهبردی جدیدی را در این راستا ارایه دهیم. لازم به ذکر است رویکرد جمع آوری اطلاعات این پژوهش در زمینه بکارگیری نمونه موردی به صورت برداشت میدانی و در بدنه مقاله نیز استناد از مراجع کتابخانه ای است.

توضیحات بیشتر