فایل ورد بررسي فضاي طراحي هنرمندان مشهور جهان براي دستيابي به معيارهاي خلاقيت در جهت طراحي کانون طراحان تن پوش

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي فضاي طراحي هنرمندان مشهور جهان براي دستيابي به معيارهاي خلاقيت در جهت طراحي کانون طراحان تن پوش دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي فضاي طراحي هنرمندان مشهور جهان براي دستيابي به معيارهاي خلاقيت در جهت طراحي کانون طراحان تن پوش  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي فضاي طراحي هنرمندان مشهور جهان براي دستيابي به معيارهاي خلاقيت در جهت طراحي کانون طراحان تن پوش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي فضاي طراحي هنرمندان مشهور جهان براي دستيابي به معيارهاي خلاقيت در جهت طراحي کانون طراحان تن پوش :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي معماري و شهرسازي پايداري و تاب آوري از آرمان تا واقعيت

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

هدف پژوهش حاضر دستیابی به مولفه های تاثیرگذار خلاقیت در طراحی فضایی برای طراحان تن پوش ایرانی می باشد که در راستای این هدف، بررسی فضای کار طراحان و هنرمندان بزرگ جهان در طراحی محیط آموزشی خلاق می تواند نقش تاثیرگذاری ایفا کند. مرور ادبیات پژوهش و بررسی نمونه موردی یافت شده که گزینه های مورد بحث در میان این نمونه، بررسی زیبایی محیط، خلوت، انعطاف پذیری، همجواری یا رویت پذیری، حس تعلق هستند. مطالعه این شاخص ها و معیارها و ارایه راهکارهایی برای بهبود روند طراحی از لحاظ کالبدی و عملکردی به عنوان فرصتی برای افزایش در خلاقیت محسوب می شوند. به علت عدم دسترسی به نمونه فضاها و بنای انتخاب شده جمع آوری اطلاعات از طریق سایت های معماری معتبر و پایان نامه ها و مقالات و کتاب ها می باشند. روش انجام تحقیق کیفی و روش نمونه گیری تصادفی ساده است. داده ها حاصل مصاحبه ی باز با پانزده هنرجوی طراحی لباس و طراحان لباس مشغول به کار می باشد. روش تجزیه و تحلیل داده ها از طریق کدگذاری داده ها می باشد. در ابتدا داده ها کدگذاری باز می شوند و پس از آن کدگذاری محوری انجام می شود و سپس مرحله نهایی کدگذاری گزینشی است که در قالب یک نمودار عرضه می شود. در نتیجه در پاسخ به مصاحبه ها به هفت مقوله، خلوت، انعطاف پذیری، حس تعلق، طبیعت، مصالح طبیعی، زیبایی و ابعاد و استاندارد دستیابی شد. ضمن تحلیل داده ها سعی بر آن است فضایی طراحی شود که خلاقیت طراحان را بپروراند.

توضیحات بیشتر